Dolphin HYBRID RS1

Dolphin HYBRID RS1 Modelinin Özellikleri

Dolphin HYBRID RS1 kendinden enerjilidir. Enerjisini suyun akış enerjisinden alır ve bunu çalışmak için elektiriğe çevirir. Akıllı havuz robotlarının en ileri teknolojisiyle üretilmiş bu model en az maliyetle en mükemmel temizliği yapar. Üzerindeki ledli göstergeleri havuz suyunun enerjisini gösterir. Cleverclean tarama özelliği sayesinde tüm havuzu dolaşır. Bu model orta ölçülü bir havuzu yaklaşık 1,5 saatte dolaşır. Bu model vakumlu havuz süpürgesi tabanda bulunan yosun ve pislikleri kaldırarak yok eder. Güçlü filtresi her türlü pisliği kaldırarak haznesine gönderir. Robot duvar veya başka bir engellle karşılaşırsa kurtulmaya programlıdır.

Hibritle çalışan bir havuz robotunun ne kadar düşük maliyetle temizlik yapacağını düşünebiliyor musunuz? Üstelik bu robotları alırken yalnızca bir defa para ödeyerek bütün havuz temizliğinizde bir daha para ödemeyeceğinizi ve sizi hiç zahmete sokmadan otomatik olarak ayarlanıp kısa bir sürede dışardan bir müdahalaye gerek duymadan çalışan havuz robotlarına sahip olmak için daha fazla beklemeyin. Havuz temizliği için maliyet ve zaman kaybı yaşamayın. Üstelik Dolphin HYBRID RS1 modeli havuzdaki suyun akış enerjisini elektirik enerjisine çevirerek çalışırken de hiçbir elektirik harcamaz. Kendi alanında bir ilk olan bu model mükemmel bir temizlik yaparak havuzu ilk gün ki haline getirir.

En Az Maliyetle En İyi Temizlik
Hibrit havuz robotu modeli en az maliyetle en iyi temizliği yapar. Bunu havuzdaki doşalım suyunun enerjisini elektirik enerjisine çevirerek yapar. Ovalayarak fırçalaması ve güçlü vakum özelliği sayesinde havuzdaki her türlü zorlu pislikle başa çıkabilme ve temizleyebilme özelliği vardır. Hareket sisteminde eğim, duvar ve diğer engellerden kaçabilme özellikleri vardır. Bu robotla beraber skimmer adaptörü, 900 adaptör, otomatik emniyet vanası ve akış göstergesi de beraberinde gelir.
Maliyetsiz Bir Temizlik
Havuz temizliğine yalnızca bir kere para vererek uzun yıllar boyu maliyetsiz bir şekilde yapmak için Dolphin havuz robotlarını tercşh etmelisiniz. Siteden siparişinizi vererek sizde havuz temizliğinde bir numara olan Dolphin robotlarına sahip olabilirsiniz.