Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Konforlu Temizlik

Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Konforlu Tem

Havuz temizleme robotu, oturduğunuz yerden programladığınız robotu izleyerek havuzunun temizlenmesi görevini görmektedir. Zaman, enerji, su ve iş gücünden tasarruf sağlayan havuz temizleme robotlarının en kalitelisi Dolphin markasının güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır.
Manuel programlama ya da uzaktan kumanda ile robotunuzu aktif edebileceğiniz gibi, bazı modellerde bulunan bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlardaki uygulama ile robotu programlamak ve kontrol etmek mümkündür.

Orta Boy Havuzlar Dolphin M Serisine Emanet

Dolphin M 200 Havuz temizleme Robotu, ovma, fırçalama ve süpürme fonksiyonlarına sahip bir üründür. Bu robottan maksimum performansı alabilmeniz için orta boy olarak tanımlanan 10 metreye kadar olan havuzlarda kullanmanız önerilmektedir. Fırçalama ve ovma fonksiyonları ile yosunlaşmanın ve zararlı organizmaların varlığının olduğu alanların tertemiz olması sağlanabilmektedir.
Yüksek hareket kabiliyeti ile havuz içi engebeli alanlarda dahi başarılı temizlik yapabilmektedir. Filtre ve vakum sistemi kendi bünyesinde bulunduğu için herhangi bir kuruluma ya da havuz sistemine bağlantıya gerek bulunmamaktadır. Filtreleri alttan kolaylıkla çıkarılabilmekte olduğundan filtre temizliğinde de kolaylık sağlamaktadır.

Havuz Duvarları ve Su Çizgisi Temizliği İçin Dolphin M 400

Dolphin M Serisi havuz robotları içinde yan duvarlara tırmanma özelliğine sahip olan Dolphin M 400 havuz robotu, kendi programı dahilinde yüzeyde dolaşırken 8 dakikada bir yan duvara tırmanma özelliğine sahiptir.
Yan duvarlar dahil tüm temizlik için M 400 havuz temizleme robotu 3 saatlik temizlik süresi harcamaktadır. Süre boyunca havuzun tüm yüzeyler fırçalanır, ovulur ve süpürülür. Havuzda yer alan büyük ve küçük pislikler çift filtreleme sistemiyle havuzdan uzaklaştırılır.

Enerji ve Zamandan Maksimum Kazanç Sağlayarak Havuzunuzu Temizleyin

Düşük voltajla çalışabilen M 400 enerji tasarrufunda da öncü bir modeldir. Tüm parçaları üç yıla kadar garantili olan robotun hareket kabiliyeti de maksimum formda ayarlanmış olup, havuz içi engebe ve şekillerde dahi zorlanmadan temizlik ve hijyen sağlama kapasitesine sahiptir.

Dolphin M serisi modelleri ve diğer Dolphin havuz temizleme robotları ile ilgili görselli ayrıntılı bilgi edinmek için www.dolphinrobot.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürün sipariş ve temini de aynı adresten online olarak yapılabilmektedir.