Dolphin BIO S

Dolphin Bio Havuz Robotu

Doğal oluşumlu havuzların nasıl temizleneceğini hiç düşündünüz mü? Eğer bir doğal havuzunuz varsa ve bu havuza içinde yaşayan canlılara zarar vermeden nasıl temizlik yapılacağını merak ediyorsanız çözüm Dolphin BIO S modeli havuz robotudur. Havuz temizleme alanında bir ilke imza atarak doğal havuzların temizlenmesi konusunda da Dolphin robotlar öne çıkmıştır. Havuzun içinde yaşayan canlılara zarar vermeden mükemmel ve pırıl pırıl bir havuz oluşturarak temizliğini tamamlar. Doğal havuzları temizlemek için bu alanda başka model bulmak oldukça zor. Ayrıca bu kadar hijyenik ve temiz bir alan oluşturan başka bir havuz robotu da bulunmuyor.

Doğal Havuzlar Nasıl Temizlenir

Bir otel işletmenizin veya evinizin önünde bulunan doğal bir havuz oluşumu bulunabilir. Bu havuzların temiz olması havuzlara girip keyfini çıkartabilmeniz için şart. Ancak uzun zahmetler ve aşırı bir maliyet ödemenize gerek kalmadan doğal havuzların temizliği için Dolphin BIO S modelini tercih etmelisiniz. Bu havuz robotu modeli havuzun içinde yaşayan canlılara zarar vermeden üstün bir temizlik performansı gösterir. Üçlü fırçalama özelliği ve duvarlara tırmanabilme özelliği sayesinde havuz tabanını ve duvarlarını tertemiz yapar. Ayrıca havuzun derinliği ne olursa olsun taban temizliğinde mükemmel bir iş çıkartır.

Dolphin BOI S Modelinin Özellikleri

Çok katmanlı filtresi ve doğal havuzlar için uygun programı sayesinde havuzdaki yabancı pislikleri ve zararlı bakterileri temizler. Havuz dibindeki ve yüzeyindeki bütün pislikleri içinde veya dışında bulunan torbasına biriktirir. Doğal havuzun duvarlarına tırmanarak güçlü fırçaları ve etkin vakumu sayesinde bakteri ve yosun oluşumunu ortadan kaldırır. 2-3-4 saate kadar çalışma süresi ayarlanabilir. Doğal havuzun tamamını dolanarak havuzun şekli ne olursa olsun kör nokta bırakmadan temizler.

Havuz Temizlenirken Siz Keyfini Çıkarın

Havuz temizlenirken dışarıdan bir müdahaleye gerek yoktur. Uzaktan kumandalı havuz robotu ile Dolphin BIO S modelini ayarlayabilir ve sizde kısa bir süre sonra temiz havuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Üç katmanlı filtresi sayesinde küçük büyük bütün pislikleri temizler. Bakımı ve tamiri kolaydır. Fırçalar hariç diğer parçaları 24 ay garantilidir. Sizde bu kolaylığı yaşamak için siteden sipariş verebilirsiniz.